Aparat do elektroforezy Mini-PROTEAN Tetra Cell

Specyfikacja

Aparat BioRad Mini-Protean do elektroforezy pionowej w żelach poliakrylamidowych umożliwia rozdział w jednej komorze jednego lub dwóch żeli (do czterech dzięki dodatkowemu modułowi) w specjalnych szklanych kasetach, sama komora na bufor jest przystosowana do współpracy z innymi modułami, np. do dwuwymiarowej elektroforezy, elektroelucji, blotingu. Aparat BioRad Mini Trans-Blot, który można wykorzystać zarówno do transferu białek jak i DNA.

Komora modułu elektrodowego składa się z dwóch kaset, do których można włożyć dwa żele. Siłą powodującą transfer jest napięcie przyłożone do elektrod, a mała odległość pomiędzy nimi powoduje powstanie silnego pola niezbędnego do transferu białek. W środek modułu wkłada się jednostkę chłodzącą Bio-Ice, pochłaniającą ciepło powstające podczas transferu. Mini Trans-Blot posiada również posiada również zatrzaski (ułatwiające posługiwanie się urządzeniem), zaznaczone kolorami elektrody i kasety w celu ich prawidłowej orientacji w czasie transferu. 

 

Parametry

Miejsce

ZAKŁAD FIZJOLOGII I PATOFIZJOLOGII DOŚWIADCZALNEJ

SERWIS KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES W CELU PRAWIDŁOWEGO ŚWIADCZENIA USŁUG, JAK RÓWNIEŻ W CELACH STATYSTYCZNYCH ORAZ REKLAMOWYCH. WIĘCEJ INFORMACJI NA PODSTRONIE POLITYKA PRYWATNOŚCI